Labioplasti

Labioplasti (İç Dudak Küçültmesi)

Kozmetik amaçla yapılan genital estetik operasyonları arasında yer alan “labioplasti” giderek daha çok hastamız tarafından tercih edilmektedir. Estetik kavramının insan psikolojisi üzerindeki etkisinin anlaşılması ve kadınların artık cinsel hayatlarının önemini farkına varmasıyla; iç dudak görünümünü iyileştirmeye yönelik genital estetik işlem geçirenlerin sayısı bir hayli fazlalaşmıştır.

Genetik faktörlere, kilo alıp vermeye, ilerleyen yaşa ve hayat tarzına bağlı olarak şekli değişen ya da doğuştan şekli farklı olan iç dudakların küçültülmesi ve görünümünün iyileştirilmesi mümkündür. Labioplasti olarak bilinen iç dudakların küçültülmesi operasyonu sonrasında kadınların özgüvenleri artar ve cinsel yaşamları iyileşir. Labioplasti operasyonunu doğum yapan ya da yapmayan herkes geçirebilir. Bu operasyonun kadın anatomisine hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Labioplasti hem cerrahi yöntemlerle hem de lazer kullanılarak gerçekleştirilebilir. Modern tıbbın ilerlemesine bağlı olarak lazer teknolojisi hastalarımızın çok kısa sürede günlük hayatlarına geri dönmelerini mümkün hale getirmektedir.

Lazer Teknolojisi ile Ameliyatsız Labioplasti

Bize labioplasti için başvuran hastalarımızın taleplerine lazer tedavisiyle yanıt veriyoruz. Cerrahi müdahalelerin travmatik etkisini hissetmeden aynı gün hayatlarına geri dönmelerini sağlıyoruz. Cerrahi aletlerin yol açtığı kesilere göre dokuya çok daha az zarar veren lazer şokları sebebiyle hastalarımız çok kısa sürede iyileşiyor, işlem sonrası acı ve ağrı hisleri minimize ediliyor üstelik yara izi neredeyse hiç kalmıyor. İşlem yaklaşık 20 dakika sürüyor ve işlem sırasında bölge sadece lokal anestezik kremlerle acı hissedilemeyecek şekilde uyuşturuluyor.

Lazerle Labioplasti Sonrası Yaşanan Değişim

Dış dudakların iç kısımlarında yer alan ve klitorisi kaplayan bölüm iç dudak olarak tanımlanır. Bu bölgede zaman içerisinde ya da doğuştan büyüme, asimetri, şekil bozukluğu ve sarkma gibi deformasyonların oluşması veya bulunması doğaldır. Lazer teknolojisi kullanılarak yapılan labioplasti işlemi sonrasında;

  • Vulvanın ve vajinanın görünümü iyileşiyor,
  • Hastalarımızın özgüvenleri artıyor ve cinsel hayatları hareketleniyor,
  • Büyümüş ve sarkmış iç dudakların küçültülmesiyle hastalarımızın konforu artıyor; fiziksel aktivite yaptıkları zamanlardaki rahatsızlık hissi ortadan kalkıyor,
  • Cinsel ilişki sırasında yaşanan sorunlar kayboluyor.

Labioplasti talebiyle bize başvuran hastalarımızın görünümlerini lazer teknolojisi kullanarak kısa sürede iyileştiriyoruz. Hem fiziksel hem de psikolojik değişime tanıklık etmelerini sağlıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

lazerle-idrar-kacirma-tedavisi
Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi

İdrar kaçırma sorunu kadınlar arasında düşünüldüğünden çok daha yaygındır. …

Devamını Oku
vajinal-kuruluk
Vajinal Kuruluk

Vajinanın gereğinden fazla kuru olması ve cinsel ilişki sırasında dahi bu kuruluğun d…

Devamını Oku
dis-genital-bolge-beyazlatma
Dış Genital Bölge Beyazlatma

Kozmetik amaçla yapılan genital estetik işlemlerinden biridir dış genital bölge beyaz…

Devamını Oku